Reference

Vybrané reference

Rozsáhlé programové úpravy na míru

Výroba a prodej protektorů nákladních pneumatik, prodej nových pneumatik, sít pneuservisů.

V roce 2017 proběhla implementace APLEX ERP , na míru byla vytvořena elektronická evidence zakázkových listů pro servisní techniky na tabletu, propojení na výrobní a skladové mobilní terminály. Eshop na bázi Fastcentrik je automaticky administrován přímo z ERP .

Data jsou uložena na cloudu Microsoft AZURE.

Automatizovaný eshop

Eshop s dětským a kojeneckým zbožím s velkou kamennou prodejnou a více sklady.
Aplex ERP implementován v roce 2016, kdy dochází k prudkému nárůstu obratů s cílem maximálně automatizovat obchodní činnosti od zpracování objednávek, jejich vychystáním po osobní odběr nebo odeslání přepravní službou.
K tomu je využito modulu Workflow ke sledování a automatizaci procesů zpracování objednávek.
K rychlému vyskladnění pomáhá mobilní skladník, napojení na Balíkobot (komunikace se spedicemi) a prvky řízeného skladu.

Data jsou uložena na cloudu Microsoft AZURE.

Rozšíření o CRM s online daty z prodeje

Dovoz a prodej topenářského a vodoinstalačního materiálu zákazníkům z řad odborných velkoobchodů a prodejen na celém území České republiky, Slovenska, Polska a Baltických zemí.
Od roku 1993 provozují verze našich produktů DosKlasik a WinKlasik. Po přechodu na APLEX ERP  mimo jiné vysoce oceňují nové podpory prodeje a řízení vztahů se zákazníky využitím modulů CRM a manažerské rozbory MIS.

Data jsou uložena na cloudu Microsoft AZURE.

Půjčovna strojů v cloudu

Vedení skladu a zapůjčené techniky na pobočkách po republice. Modul zakázek předělán pro potřeby půjčoven, tvorba cen a slev na míru. Rezervace produktů mezi pobočkami. Vyhodnocení zápůjček do grafů a kontingenčních tabulek.

Data jsou uložena na cloudu Microsoft AZURE.

Servisní zakázky na iphonech

Komplexní řízení skladu včetně lokací. Evidence šarží na produktech dle norem pro letecké odvětví. Mobilní sklad na Iphonech. Většina tiskových reportů v angličtině.

Data jsou uložena na cloudu Microsoft AZURE.

Jsme rádi, že si vybrali právě nás i další zákazníci jako např.