Elektronická fakturace

Konec přepisování faktur

Pokročilá automatizace faktur došlých s ISDOC

Neplaťte žádné dodatečné poplatky za každý vyčtený doklad pomoci umělé inteligence. U nás máte automatizovaný elektronický oběh dokladů ZDARMA v ceně licence.

ELEKTRONICKÁ FAKTURACE - ISDOC

Co je to ISDOC ?

ISDOC (Information System Document) je formát elektronické fakturace v ČR. Aktuálně je držitelem licence k formátu ISDOC a její ochranné známky Ministerstvo vnitra. MVČR deklaruje, kromě závazku zařazení standardu ISDOC do systematiky standardů ISVS, svůj zájem na dalším rozvoji tohoto formátu elektronické fakturace.

Zároveň i výrobci ekonomických a podnikových systémů se zavázali, že budou používat standardizovanou formu exportů ISDOC a přijímání elektronických fakturačních zpráv ISDOC, což umožní podnikům a institucím – uživatelům různých SW – mezi sebou vzájemně komunikovat.

Proč začít ISDOC používat?

 ISDOC umožňuje automatizaci firemních procesů. Především může ušetřit mnoho času stráveného na rutinních a opakujících se úkolech.

Kolik stojí ISDOC?

Na rozdíl od různých řešení vyčítání dokladů pomocí umělé inteligence, kde je zpoplatněn každý jednotlivý doklad, je vyčítání pomocí formát ISDOC zcela zdarma.  V APLEX ERP neplatíte ani žádný příplatek za modul ISDOC, vše máte v ceně své zakoupené licence.

Jak začít s ISDOC?

Předpokladem je, že Vám Vaši dodavatelé zasílají faktury elektronicky – nejčastěji mailem. Požádejte své dodavatelé, o zasílání faktur ve formátu ISDOC . Většina z nich je již posílají a ty zbývající stačí jen požádat, protože to dnes umožňuje prakticky každý účetní software nebo ERP systém. 

To je vše nyní můžete začít. 

Příklad automatizace faktur došlých v APLEX ERP:

Nejlépe si uděláte představu na vlastní oči. Podívejte se sami na naše video jak to může být jednoduché.