O nás

Nejsme jen další softwarovou firmou.

Jsme partnerem pro naše klienty.

Jsme ostravská softwarová společnost s více než 30 letou historií a naším domovem je sféra vývoje a provozu podnikových informačních systémů.

Na začátku naší cesty stál malý, ale odvážný tým programátorů, které spojovala jedna věc – vášeň pro technologii a inovace. Věřili, že správně navržený a implementovaný informační systém může firmám výrazně pomoci, a tak se pustili do práce. Časem jsme zjistili, že naše silná stránka nejsou jen inovace, ale také individuální přístup ke klientům a schopnost přizpůsobit naše produkty podle jejich potřeb.

o-nas-BI-vysvetlovani12.png

Naším ideálním zákazníkem je manažer, který hledá moderní a efektivní řešení pro svůj podnik. Chápe hodnotu technologií a je otevřený inovacím. Je to někdo, kdo cítí, že pro svůj podnik potřebuje více než jen běžný informační systém. A právě pro takové zákazníky jsme tu my.

Někdo by mohl říci, že všechny softwarové firmy jsou stejné. My vás ale přesvědčíme, že tomu tak není. APLEX s.r.o. je unikátní svým přístupem. Nejsme jen další softwarovou firmou. Jsme partnerem pro naše klienty. Stojíme jim po boku, snažíme se rozumět jejich podnikání, jejich potřebám a cílům. A k tomu všemu přidáváme vysokou odbornost a dlouholetou praxi.

Proč si vybrat nás? Protože klademe nejvyšší důraz na kvalitu našich služeb. Protože pro nás není klient jen číslo, ale partner, s nímž chceme dlouhodobě spolupracovat. A protože věříme, že naše softwarové řešení mohou pomoci vašemu podniku růst a prosperovat.

Přidejte se k nám na této cestě. Těšíme se na spolupráci s vámi.